juniorki

Juniorki wygrywają 4ESPORT CUP

Juniorki okazały się najlepsze podczas rozgrywek CS:GO 4ESPORT CUP.

Juniorki wygrały turniej od 4ESPORT CUP. W finałowym meczu rozgrywanym w systemie BO3, wspomniany wyżej zespół, wygrał ze Stork Gaming wynikiem: 16:6 na Inferno i 16:12 na Cache’u. W trakcie trwania turnieju Juniorki przegrały tylko jedno spotkanie, ulegając właśnie Stork Gaming 13:16 w fazie grupowej. Ostatecznie jednak przegrana nie nie przeszkodziła zwycięzcom całych zmagań, by wyjść z grupy z pierwszego miejsca.

Szczytny cel

Nagrodę zdobytą podczas turnieju, zespół postanowił przeznaczyć na organizację eventu charytatywnego o nazwie: Juniorki Charity Day 2, który w formie całodniowego streamu odbędzie się w połowie listopada.

Juniorki ponownie będą zbierać środki na pomoc Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce. W poprzedniej edycji wydarzenia organizacja zebrała od widzów ponad 2000 złotych, które w całości przeznaczono na potrzeby SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach.

Źródło: Juniorki


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.