juniorki

Juniorki organizują konkurs

Juniorki wraz z partnerem QRDE.PL organizują konkurs.

Juniorki oraz QRDE.PL organizują wakacyjny konkurs w którym do wygrania są ciekawe gadżety: koszulka, 3 kubki oraz 10 wlepek. Co należy zrobić, żeby stać się właścicielem tych rzeczy?

Zasady konkursu

Wystarczy, że polubicie fanpage Juniorków i zamieścicie komentarz pod postem konkursowym oraz odpowiecie na jedno z poniższych pytań:

  • Dlaczego kibicujesz Juniorkom?
  • Kto jest Twoim ulubionym Juniorkiem i dlaczego?
  • Komu podarowałbyś wygraną w konkursie i dlaczego?

Zgłoszenia są przyjmowane od 28 lipca 2018 roku, do godziny 20:00. Zwycięzców wyłoni specjalnie wybrane na tę okazję jury. Regulamin konkursu znajdziecie na stronie QRDE, natomiast jeżeli chcecie otrzymać więcej informacji, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez fanpage Juniorków.

Autorem informacji jest Janusz Pietraczuk – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Juniorki


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.