juniorki charity day

Juniorki Charity Day już 21 kwietnia!

Już 21 kwietnia odbędzie się wydarzenie: Juniorki Charity Day.

Podczas Juniorki Charity Day będą zbierane pieniądze na SOS Wioski Dziecięce. Nie jest to więc typowy event, którego moglibyśmy spodziewać się na polskiej scenie esportowej. Tym bardziej jest nam więc miło zakomunikować, że zdecydowaliśmy się wesprzeć medialnie wspomnianą akcję.

Charytatywny stream

Juniorki Charity Day, to przedsięwzięcie o charakterze charytatywnym. Podczas transmisji, którą ma dla was poprowadzić na własnym kanale Twitch – Tomasz Stigu Cwyl, będziecie mogli wesprzeć zbiórkę pieniędzy. Dla uczestników wydarzenia przewidziano także dodatkowe atrakcje, jak chociażby możliwość wygrania różnorodnych nagród, do których należą: akcesoria komputerowe, bony, skiny oraz gadżety.

juniorki charity day

Terminarz Juniorki Charity Day – 21 kwietnia (sobota):

Całą akcję wspierają:

SOS Wioski Dziecięcewww.gaminghousefirst.pl , Dream Machines,QRDE.pl, StreamBustersTomasz “Stigu” CwylArenaSkilla.plSyclik.pl,  SLAVGENT.esports

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.