irbis esports

Irbis Esports ze zmianami w składzie

Irbis Esport z kilkoma zmianami w składzie League of Legends oraz dalszą rekrutacją do ekipy Silver.

Zespół Irbis Esport w grze League of Legends, zanotował bardzo pozytywny wynik, w pierwszym tygodniu rozgrywek o nazwie: Amatorska Liga Sportów Elektronicznych. Drużyna zanotowała bilans 2:0 i w bardzo pozytywnych nastrojach wchodzi w drugi tydzień zmagań.

Na uwagę zasługują zmiany, jakie zostały ostatnio wprowadzone do wspominanej dywizji LoL-a.

Line-up Irbis Esports League of Legends po zmianach:

  • Łukasz “Robot” Mróz (toplaner)
  • Kuba “Kabas” Dobrasiewicz (jungler)
  • Wiktor “Boro” Borowiecki (midlaner)
  • Szymon “Zabor” Zaborowski (marksman)
  • Grzegorz “grze2tad” Hennig (support)

Co się dzieje z drużynami CS:GO?

Sytuacja obu formacji CS:GO nie wygląda już tak kolorowo, jak  w przypadku dywizji League of Legends. Organizacja ciągle wita nowych graczy, a następnie żegna się z nimi i szuka kolejnych, którzy lepiej wpasują się w wizję każdego z teamów.

Z drużyny Silver jak na razie odszedł jeden zawodnik. Natomiast z zespołem Gold, pożegnało się dwóch graczy.

W związku ze wspomnianymi rotacjami, Irbis zdecydowało się dać ponowną szansę byłemu zawodnikowi, którym jest Szymon SmD Dusza. Czy powrót tego zawodnika, będzie miał pozytywny wpływ na stabilność przynajmniej jednego ze składów CS:GO? Przekonamy się niebawem.

Źródło: Irbis Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.