irbis esports

Irbis Esports ze zmianami i podsumowaniem turnieju

Irbis Esports Silver bez jednego zawodnika oraz z podsumowaniem turnieju od E-sport League.

Irbis Esports zdecydował o zakończeniu współpracy z dotychczas podstawowym zawodnikiem dywizji Silver, którym był Błażej Kompucik Kita. Głównym powodem podjęcia przez organizację wspomnianej decyzji, było podejście samego gracza do treningów. Zdaniem Irbis nie podchodził on do nich zbyt poważnie. Z zespołem pożegnał się także trener – w tym jednak wypadku, przyczyną były powody osobiste.

Drużyna rozpoczęła już poszukiwania piątego zawodnika.

Irbis Esports Silver CS:GO:

  • Paweł Shao Bolda
  • Maksym Shovie Żuchliński
  • Jakub SimplyKat Michalak
  • Michał Michuuuu Prusek

Podsumowanie E-sport League

Irbis Esports zdecydowało się na przygotowanie w formie graficznej podsumowania turnieju, którego organizatorem było E-sport League. Całość – wraz z komentarzem ze strony osób odpowiedzialnych za przebieg rozgrywek, znajdziecie w poście na fanpage’u Irbis Esports.

Źródło: Irbis Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.