irbis esports

Irbis Esports z poszukiwaniem zespołu

Irbis Esports nadal poszukuje składu do gry CS:GO

Irbis Esports jakiś czas temu przyjęło pod swoje skrzydła – na okres próbny, kilku zawodników, którzy wywalczyli sobie miejsce w zespole CS:GO. Nie wszystko jednak poszło po myśli organizacji.  W ostatnim turnieju drużyna wygrała tylko jeden mecz, co skutkowało odpadnięciem w 1/8 finału.

Rekrutacja nadal trwa

Z tego powodu zarząd Irbis Esports postanowił ostatecznie, że wspomniany wyżej zespół nie będzie dalej reprezentował barw organizacji. Oznacza to także, że nadal otwarta jest rekrutacja do dywizji CS:GO. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na forum Allplay.

Źródło: Irbis Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.