irbis esports

Irbis Esports bez składu Silver i Gold

Irbis Esports zakończło współpracę ze składami CS:GO Silver oraz Gold.

Irbis Esports poinformowało na swoim fanpage’u o zaprzestaniu współpracy z dotychczasowymi dywizjami w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Dywizja Silver

Organizacja podjęła decyzję o rozstaniu się ze składem Srebnych w CS:GO. Nie dostaliśmy niestety żadnego oficjalnego powodu, dotyczącego rozstania się ze wspomnianą formacją. Działacze Irbis nie podali na ten temat żadnej dodatkowej informacji. Może problem był brak zgrania lub zła komunikacja zawodników? Nie w tej kwestii nie wiemy są to jedynie nasze przypuszczenia. Właściciele organizacji jednak się nie poddają i wznawiają poszukiwania nowego zespołu.

Dywizja Gold

Zdecydowanie Irbis Esports nie może powiedzieć, że był to dla nich dobry tydzień. Po rozstaniu się z dywizją Silver, przyszedł czas na Złotych. W tym wypadku powodem rozejścia się obu stron, było bardzo małe zainteresowanie ze strony kandydatów, by wstąpić w szeregi tej drużyny. Początkowo brano pod uwagę dołączenie trzech osób, do grupy która reprezentowała już barwy Gold. Niestety okazało się to dość problematyczne ponieważ zainteresowani gracze zwyczajnie nie spełniali wymagań, które Irbis podawało w ogłoszeniu.

Ze składem Gold nic nie jest pewne. Nie wiadomo nawet czy w przyszłości będzie on dalej funkcjonował.

Rekrutacja i stan dywizji League of Legends

Skład League of Legends zostaje bez zmian. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany żeby dołączyć do obecnie jedynego zespołu CS:GO w Irbis Esports, wszystkie wymagania do dywizji Silver znajdzie, klikając w ten link, który przeniesie go do odpowiedniego tematu na forum Allplay.

Źródło: Irbis Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.