irbis esports

Irbis Esports bez dywizji League of Legends

Irbis Esports nie posiada już swojej dywizji League of Legends. Organizacja czeka na zgłoszenia nowych drużyn.

Irbis Esports – do tej pory, reprezentowane było przez swoją dywizję LoL-a dość dobrze. Sama współpraca pomiędzy zespołem a organizacją, także nie wyglądała na problematyczną. Fani Irbis zostali jednak niedawno poinformowani o niecodziennym zajściu.

Zakończenie współpracy

Cała sytuacja nie do końca zakończyła się polubownie. Zarząd Irbis Esports planował rozstać się z dotychczasowym składem po zakończeniu ligi, w której zespół ten brał udział. Obie strony początkowo zgodziły się na to. Jednak stało się inaczej. Cała drużyna odeszła z Irbis przed planowanym terminem, nie informując o tym nikogo z zarządu.

Byli już zawodnicy Irbis Esports, teraz prawdopodobnie będą grali pod inną nazwą. Zachowanie co prawda mało profesjonalne, ale musimy pamiętać, że nie znamy jego dokładnej przyczyny.

Irbis ostrzega przed tamtym składem, ponieważ istnieje ryzyko powstania podobnych incydentów w przyszłości.

Co dalej?

Irbis Esports od teraz czeka na nowe zgłoszenia od kolejnych drużyn League of Legends. Jedynym wymaganiem jest posiadanie wszystkich graczy na poziomie minimum Diament 3. Czy nowy skład Irbis zmierzy się kiedyś z byłym składem? Byłby to na pewno ciekawy mecz.

Były skład dywizji Irbis Esports League of Legends:

  • Łukasz Robot Mróz (toplaner)
  • Kuba Kabas Dobrasiewicz (jungler)
  • Szymon Nazario Nazarkiewicz (midlaner)
  • Szymon Zabor Zaborowski (marksman)
  • Szymon Aivi Szyniec (support)

Źródło: Irbis Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.