ice warriors

Ice Warriors Esports nie jest już partnerem Axide

Ice Warriors Esports przestaje być partnerem Axide.pl.

O ile jesteśmy w stanie uszanować decyzję każdego z naszych byłych partnerów i bardzo często powstrzymujemy się od kąśliwych uwag, tak czasami zwyczajnie nie możemy być cicho.

Oficjalny powód

Oficjalnie powodem zakończenia współpracy z Axide była zbyt mała liczba zasięgów, które generował nasz fanpage.

Co ciekawe, nigdy nie otrzymaliśmy informacji na temat zasięgów generowanych przez IWES albo jakiejkolwiek wiadomości z prośbą o zwiększenie ich po naszej stronie, ale mniejsza z tym.

Jakkolwiek nie jesteśmy fanami pompowania pustych zasięgów, to jak najbardziej rozumiemy,  że mogło coś się zmienić w założeniach i komuś zaczęło bardziej zależeć na liczbach generowanych przez fb, a nie na pozycjonowaniu marki w wyszukiwarkach internetowych.

A tak mniej oficjalnie?

Ciężko jest nam jednak uwierzyć w te wyjaśnienia, w momencie, gdy na fanpage’u Ice Warriors pojawił się post, w którym osoby związane z organizacją, piszą o pozbyciu się współprac – tak jakby to były jakieś śmieci do wyniesienia.

Z całym szacunkiem, ale jeżeli jakakolwiek organizacja pisze w ten sposób o byłych partnerach, a z drugiej strony wykazuje ogromne braki na pewnych płaszczyznach… To wypadałoby się zastanowić, czy całe to stawianie na profesjonalizm nie jest w tym wypadku tylko pobożnym życzeniem?

Nie nam to jednak oceniać – bo dzięki decyzji IWES, to już nie nasz problem.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.