hippo esport

Hippo Esport na turnieju od SUPER GAME e-sport

Hippo Esport w miniony weekend pojawił się na turnieju offline w Koninie.

Hippo Esport, który swego czasu przechodził problemy kadrowe, pojawił się w Koninie na turnieju organizowanym przez SUPER GAME e-sport.

Mecz inauguracyjny

Mówi się, że najważniejsze, to dobrze zacząć (mecz i turniej). W pierwszym spotkaniu skład Hippo miał się zmierzyć z NaztyBoys by Teeters. Starcie ostatecznie wpadło na konto hipopotamów. Formacja zdobyła trzy punkty w grupie, ponieważ przeciwnicy nie stawili się na miejscu zmagań.

Drugie spotkanie

W drugim meczu nie było już tak kolorowo. Zespół przegrał spotkanie wynikiem 16:8, tym razem przeciwko drużynie ByleCo. Został im mecz o wszystko. Na koncie Hippo widniał bilans 1-1.

Mecz o wszystko

W najważniejszym meczu dla Hippo Esport pozostało się zmierzyć z Aniołkami Picia. Ci drudzy pewnie rozgromili swoich przeciwników 16:2, a hipopotamom – po tym meczu, pozostało się spakować do domu i dalej trenować.

Tabela grupy Hippo Esport podczas SUPER GAME e-sport w Koninie:

  1. ByleCo 3-0
  2. Aniołki Picia 2-1
  3. Hippo Esport 1-2
  4. NaztyBoys by Teeters 0-3

Ogólne wrażenia

Hippo podkreśla świetną organizację turnieju przez SUPER GAME, ale nie obyło się bez problemu. Jeden z zawodników – konkretniej Mateusz zefcio Miłoszewski nie był w stanie przekazywać informacji swojej drużynie ze względu na problem z kartą dźwiękową. Czy gdyby nie ta usterka Hippo Esport dało by radę dojść do ćwierćfinałów? Ciężko obecnie to stwierdzić. Może następnym razem szczęście uśmiechnie się do hipciów.

Źródło: Hippo Esport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.