hardplayz

HardPlayz z dywizją Standoff 2

Nowy skład dywizji Standoff 2 pojawił się w szeregach HardPlayz.

Wczoraj nadszedł ten długo wyczekiwany dzień dla fanów HardPlayz. Organizacja zaprezentowała swój nowy skład w grze Standoff 2.

Zawodnicy byli już od paru dni prezentowani w pojedynczych postach, na których pojawiała się bardziej szczegółowa sylwetka każdego z graczy.

Czym jest Standoff 2?

Standoff 2 to mobilna gra FPS, która posiada ogromny potencjał e-sportowy i zapewne jeszcze nie raz usłyszymy o niej w świecie gamingu. Decyzja o otwarciu dywizji w tej grze, nikogo nie powinna więc dziwić. Tym bardziej, że HP skupia się głównie sektorze gier mobile.

Kim są nowi zawodnicy?

Nowy skład HardPlayz to zawodnicy z ogromnym potencjałem. Młodzi, ambitni gracze, o których mogliście już usłyszeć wcześniej, np. w momencie, gdy reprezentowali swoje poprzednie polskie jak i zagraniczne drużyny.

Obecny line-up HardPlayz Standoff 2:

  • Rysa
  • ZXR
  • Sleepy
  • HabiLive
  • Recka

Co z rezerwowymi?

Ogłoszenie głównego składu nie oznacza jednak końca oczekiwań. HardPlayz w najbliższym czasie ma ogłosić jeszcze dwóch zawodników, którzy będą pełnili w zespole rolę rezerwowych.

Źródło: HardPlayz


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.