gosles

Gosles Cup zakończony

Gosles Cup zakończył się zwycięstwem ekipy Illegal Gaming.

Zakończył się turniej organizowany przez Gosles. W finale rozgrywek spotkały się ze sobą dwa dotychczas najlepsze zespoły: Illegal Gaming oraz Profesorki Gaming. Ostatecznie spotkanie rozgrywane w systemie BO3, zakończyło się zwycięstwem pierwszej z wymienionych drużyn. Wynik 2:1 (16:8, 9:16, 16:5) świadczy o zaciętym meczu, którego decydującym punktem okazała się ostatnia mapa.

Organizatorzy już myślą o kolejnej edycji turnieju. Ma w niej zagrać zwycięzca poprzednich rozgrywek – czyli wspomniany wyżej Illegal Gaming. Tym razem jednak Gosles chce wprowadzić wpisowe. Oznacza to, że pojawią się także nagrody dla najlepszych teamów, a sam poziom następnego turnieju, powinien być o wiele wyższy.


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.