good team

Good Team z własnym Discordem

Good Team poinformował swoich fanów o założeniu własnego Discorda

Good Team przechodzi ostatnio wiele zmian kadrowych. Wraz z nimi przyszła także kolej na kwestie bardziej związane z infrastrukturą i zarządzaniem. Organizacja zdecydowała się na założenie własnego Discorda. Dla osób, które nie wiedzą co to za program, spieszymy z wyjaśnieniem, że jest to aplikacja służąca do komunikacji głosowej, która działa na podobnej zasadzie co TS3 – z tym, że jest darmowa.

Jaki był powód?

Głównym celem założonego kanału na Discordzie, będzie informowanie o postępach drużyny oraz tworzenie strefy dla mobilnych graczy, którym znudziła się solowa rozgrywka.

Good Team nadal jest otwarte na nowe propozycje dotyczące zmian, jakie powinny być wprowadzone na ich serwerze DC. Jeżeli chcecie dołączyć do kanału, wystarczy, że skorzystacie z zaproszenia, które jest w formie linku.

Źródło: Good Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.