good team

Good Team z nowym składem

Good Team pozyskuje nowy skład w grze Standoff 2

Good Team na swoim fanpage’u poinformował o pożegnaniu zawodników, którzy dotychczas reprezentowali barwy organizacji w grze Standoff 2.

Jeżeli jednak ktoś myślał, że Good Team pozostanie bez drużyny we wspomnianym wyżej tytule, to grubo się mylił. Organizacja ma już nowych zawodników w tej grze. Jedynym graczem, który uchronił się od odejścia z poprzedniego teamu i dołączył do nowego, jest dotychczasowy lider zespołu. 

Drużyna Good Team Standoff 2:

  • LaVeB 
  • ByczyS 
  • LastStar 
  • Melix 
  • Zayenome

Pierwszym sprawdzianem nowe formacji był mecz rozgrywany w Mobile E-Sport Leauge w Piątek o godzinie 19:00. Przed dołączeniem do organizacji, zespół występował pod nazwą: Clutchers.

Źródło: Good Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.