golden e-league

Golden E-League z zapisami do Golden Master Tour

Golden E-League otwarło zapisy do nowego turnieju CS:GO sygnowanego ich marką.

Golden E-League poszukuje chętne zespoły CS:GO, do wzięcia udziału w ich nowym turnieju: Golden Master Tour. Założenia tych rozgrywek są bardzo proste. 16 drużyn, wpisowe w wysokości 2 kluczy, a w puli nagród 50 $. Brzmi nieźle?

Jak na razie chęć zagrania, wyraziło 5 zespołów, ale na dniach liczba ich powinna się zwiększyć. Na całe szczęście dla niezdecydowanych – nadal 11 drużyn ma jeszcze szansę by zapisać się do turnieju, a następnie wziąć w nim udział.

Lista teamów, które dotychczas zdecydowały się zapisać do Golden Master Tour:

  • The Reapers
  • PolTeam
  • InDark
  • Illegal Gaming
  • Clan Impe

Na uwagę zasługuje postawa jednego ze sponsorów Golden E-League. ArenaSkilla.pl zdecydowała, że nie tylko użyczy serwer na czas rozgrywania turnieju, ale także dołoży dla zwycięzcy 2 miesiące Vipa na wybranym serwerze AS. 

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tych rozgrywkach, zapraszamy na fanpage Golden E-League gdzie znajdziecie więcej informacji.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.