golden e-league

Golden E-League organizuje kolejny turniej CS:GO

Golden E-League rozpoczyna zapisy do następnego turnieju CS:GO.

Golden E-League po dłuższej przerwie od organizowania turniejów, wraca z nowymi rozgrywkami, które zostały nazwane Gold Champion.

Zapisy potrwają od 10 do 17 czerwca. Wpisowe wynosi 20 zł. Sam turniej zaplanowany jest na okres 18-24 czerwca. W puli nagród znajduje się 300 zł, a sam podział tej kwoty ma wyglądać następująco:

  1. miejsce – 200 zł
  2. miejsce – 100 zł

Ilość slotów jest ograniczona do 16, także należy się pospieszyć z zapisywaniem własnej drużyny.

Regulamin turnieju dostępny jest na stronie Telter Studio, które jest współorganizatorem tych rozgrywek. Po więcej informacji na temat samego turnieju zapraszamy na fanpage Golden E-League. Znajdziecie tam także wszystkie potrzebne dane do wpłaty wpisowego.

Źródło: Golden E-League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.