space e-sport tournament

Garść informacji od Space E-Sport Tournament

Space E-Sport Tournament przerywa ciszę, która towarzyszyła projektowi od czasu ostatniego turnieju.

Space E-Sport Tournament zamierza wrócić do aktywnego organizowania turniejów esportowych. Domyślnie mają to być nadal rozgrywki dla społeczności CS:GO. Powrót ma być związany z większą pulą pieniężną oraz nowymi nagrodami. Czy tak rzeczywiście będzie? Osobiście jesteśmy w tej kwestii pełni optymizmu.

Nowością ma być także dostosowanie turniejów do oczekiwań graczy. Czy kolejne zmagania będą rozgrywane w jeden dzień, czy może będą ligą? Na te pytania będą musieli odpowiedzieć sami zainteresowani w ankiecie, która ma pojawić się niebawem.

Pozostaje nam czekać na kolejne informacje prosto z obozu Space E-Sport Tournament i mieć nadzieję, że zapowiedzi przełożą się na jeszcze lepszą jakość organizowanych rozgrywek esportowych.

Źródło: Space E-Sport Tournament


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.