team von

Garść informacji o Team VoN

Team VoN wprowadza zmiany w szeregach własnych dywizji.

Dawno nie mieliśmy żadnych nowych wiadomości o poczynaniach Team VoN. Na całe szczęście pojawiło się kilka nowych, interesujących informacji.

Koniec dywizji R6S

Team VoN postanowiło zrezygnować z dywizji Rainbow Six Siege – w skrócie R6S. Głównym powodem zakończenia współpracy z drużyną, był brak czasu ze strony jej zawodników, co dość mocno ograniczało dalszy rozwój całego zespołu. Jak informuję organizacja, na razie nie ma w planach tworzenia nowej dywizji w wyżej wspomnianej grze.

Koniec Team Von RED

Organizacja również postanowiła zrezygnować z drugiego składu CS:GO. Mowa tu o drużynie czerwonych. Powodem takiej decyzji był brak aktywności wspomnianej formacji w jakichkolwiek ligach. Tak samo jak w RS6, zarząd na chwilę obecną nie planuję reaktywacji składu.

Nowa Akademia

W akademii CS:GO także nie obyło się bez zmian. Tym razem jednak zamiast całkowitego pożegnania z drużyną, na miejsce poprzednich zawodników, wchodzi nowa piątka. Niedługo nastąpi ich oficjalna prezentacja w social mediach VoN.

Nowe twarze?

Organizacja ma również w planach znalezienie nowych osób, które byłyby odpowiedzialne za Social Media Team VoN. Na więcej informacji odnośnie tych poszukiwań, będziemy musieli trochę poczekać.

Źródło: Team VoN


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.