bless pro league

Garść informacji o Bless Pro League

Bless Pro League to kolejna liga CS:GO oparta o hub Faceita.

Czym jest  Bless Pro League? Najprościej napisać, że to projekt mający na celu zrzeszać graczy, którzy chcą zmierzyć się z innymi zawodnikami, będącymi na podobnym poziomie. Obecnie BPL jest najbardziej popularny w środowisku amatorskim. W pierwszym sezonie o najlepsze miejsca w tabeli walczy 80 osób. Dla TOP5 każdego sezonu przewidziane są nagrody. Te jednak można zdobyć także na specjalnych eventach, które będą organizowane w trakcie trwania kolejnych edycji.

Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do ligi?

  1. Wejść na ligowego teamspeaka – serv1.ovh:18276 (najlepiej w godzinach 18:00-20:00) i napisać do admina w sprawie dołączenia do ligi.
  2. Napisać swoje zgłoszenie – Bless Pro League

Autorem informacji jest Michał MICHO Kujawski – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Bless Pro League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.