webkiller

Forum WebKiller.pl wystawione na sprzedaż!

Właściciel WebKiller.pl zdecydował się na podjęcie próby sprzedaży swojego forum.

WebKiller.pl to forum, które możecie kojarzyć z wielu ciekawych inicjatyw esportowych, mających na celu promowanie amatorskich drużyn oraz lig. Nieprzerwanie działa od kilku lat i raczej nic nie wskazywało na to, że sprawy potoczą się w takim kierunku.

Powodem podjęcia decyzji o sprzedaży forum jest brak czasu, który znacznie uniemożliwia obecnemu właścicielowi dalszy rozwój całego projektu.

Forum można wylicytować na portalu Allegro. W zależności od ceny za jaką zostanie ono ostatecznie sprzedane, możliwe jest otrzymanie dodatkowych gratisów w postaci np. stylu i fanpage’a.

Podobny los spotkał WebKiller.pl Team, który także można nabyć za około 80 zł. Jest to co prawda projekt nieaktywny już od dłuższego czasu, ale kogoś może nadal zainteresować.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi #sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.