force one e-sport

ForceOne E-Sport z turniejem

ForceOne E-Sport zdecydowało się zorganizować własny turniej CS:GO

ForceOne E-Sport postanowiło utworzyć własny turniej w grze CS:GO. Odbędzie się on pod nazwą: ForceOne Cup #1 5vs5. Przewidziana liczba drużyn, które mogą w nim wziąć udział to 16 ekip. Pierwsza edycja będzie darmowa, więc każdy zespół może się do niej zapisać. Start rozgrywek przewidziany jest na 16 listopada.

Jak się zapisać?

Turniej ma zostać rozegrany na platformie Faceit, co oznacza, że obowiązywać będą zasady tej ligi. W celu dopisania swojego zespołu do listy drużyn biorących udział w ForceOne Cup #1, należy wejść w specjalnie przygotowany link do zapisów.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u ForceOne E-Sport.

Źródło: ForceOne E-Sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.