2easy esports

Finały 2Easy Cup

Znamy przynajmniej jednego finalistę rozgrywek 2Easy Cup. Kto będzie następny?

Turniej organizowany przez 2Easy Esports powoli zbliża się ku nieuchronnemu końcowi. Znamy już pierwszego finalistę, którym została ekipa Fused Team. W półfinale pokonała swój akademicki zespół.

Nadal jednak czekamy na ich przeciwników. Dzisiaj o 17:00 rozegrany zostanie drugie spotkanie półfinałowe, w którym zmierzą się ze sobą:  TION PBG e-sports oraz Clutch Or Kick. Zwycięzca rozegra o 18:00 mecz w systemie BO3 z Fused Team. Będzie on decydował o tym, która z drużyn zgarnie główną nagrodę.

2easy cup

Transmisję z finałów przeprowadzi Piotrek profcio Świątkowski  na swoim kanale Twitch. Oczywiście serdecznie zapraszamy do oglądania tej relacji na żywo.

Źródło: 2Easy Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.