eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport ze zmianami w składzie i wygraną w ESEA OPEN

Eyeagles E-Sport z małymi zmianami w swojej dywizji CS:GO oraz z rozegranym spotkaniem w ramach ESEA OPEN Season 34.

W ostatni czwartek na fanpage’u organizacji Eyeagles E-sport pojawiła się informacja dotycząca zmian w ich składzie CS:GO.

Co to za zmiany?

Na ławkę rezerwowych Eyeagles został przeniesiony gracz Kacper Beny Drużba, a jego miejsce zajął Damian GralO Gralikowski.

Czas to pieniądz

Eyeagles E-sport w rozgrywach EzLeague.pl, będzie musiał wstrzymać się jeszcze ze zmianą zawodnika. Oznacza to, że Beny dogra cały turniej do końca.

Po zakończeniu tych rozgrywek, zmiana zostanie oficjalnie zatwierdzona i GralO zacznie grać w zespole już jako pełnoprawny główny zawodnik Eyeagles E-Sport… Uff, trochę to skomplikowane, nie?

Mecz w ESEA oraz debiut GralO

O godzinie 20:00 tego samego dnia zawodnicy Eyeagles E-Sport rozegrali swój szósty mecz w ramach ESEA OPEN Season 34. Ich rywalem byłą fińska ekipa Fulgor, z którą mimo małych problemów, ostatecznie udało się Orłom wygrać wynikiem 16:14.

Również tego samego dnia, zawodnicy dostali informację o walkowerze w jednej z ligi. Mowa tutaj o zespole SFD Gaming.

Źródło: Eyeagles E-Sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.