eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport ze zmianami w organizacji

Eyeagles E-sport poinformowało o zakończeniu współpracy z dotychczasowym menedżerem.

Eyeagles E-sport w ostatnim czasie przeprowadziło kilka zmian kadrowych. Roszady nie ominęły także zarządu organizacji. Z funkcją menedżera pożegnał się niedawno Jakub Jamro Jamroziak.

Koniec współpracy

Jamro pełnił dotychczas funkcję prawej ręki właściciela Eyeagles. Do jego obowiązków należała pomoc – głównie w szeroko pojętych, sprawach organizacyjnych.

Jak przyznaje Eyeagles – współpraca z Jamro chociaż należała do tych przyjemnych, to była także niełatwa – głównie za sprawą różnego rodzaju zawirowań wewnątrz organizacji. Niemniej jednak samo rozstanie, odbyło się w pozytywnej atmosferze.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.