eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport zaczyna pierwsze mecze rekrutacyjne

Eyeagles E-sport rozpoczęło swoje pierwsze mecze rekrutacyjne.

Bardzo duży odbiór zyskało ogłoszenie o rekrutacji w Eyeagles E-sport. Zgłosiło się aż trzydziestu dwóch chętnych, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w walce o miejsce w dywizji CS:GO.

Jak wiemy, nie wszyscy dostąpią tego zaszczytu. Do składu organizacji może dostać się tylko garstka wybrańców.

Czas na naukę latania

Wspomniana grupa graczy będzie musiała szybko przyzwyczaić się do (być może) swoich nowych kolegów z drużyny. Nie będzie łatwo, tym bardziej, że na jedno miejsce czeka średnio ponad sześciu graczy. To tak jakby z każdej piątki miejsce w składzie wywalczyła jedna osoba.

Jak, gdzie i kiedy?

Pierwszego dnia zawodnicy zostali wpuszczeni na ulokowaną w wirtualnych Niemczech lokację Overpass. Następnie na mapę Train. Obie służą wielu ciekawym zagraniom taktycznym zarówno po stronie atakującej, jak i broniącej.

Mogliśmy więc spodziewać się wielu ciekawych pomysłów na grę: indywidualną, jak i drużynową. Każde takie niekonwencjonalne zagranie mogło być na wagę złota. Zmagania graczy podczas tych spotkań transmitował skoczek17 na Twichu. 

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.