eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport z remisem w EzLeague.pl

Eyeagles E-Sport remisuje swoje spotkanie w EzLeague.pl.

Eyeagles E-sport w ostatni wtorek, przystąpiło do kolejnego spotkania w ramach EzLeague.pl. Rywalem Orłów była ekipa Telter, a mecz był rozgrywany w systemie BO2. Spotkanie było transmitowane na platformie Twitch.

Do boju orły!

Mecz się rozpoczął na mapie Train. Ekipa Eyeagles E-Sport weszła w niego – lekko ujmując – fatalnie. Przegrali po stronie broniącej, oddając większość rund swoim rywalom. W pewnym momencie Telter prowadziło już nawet wynikiem 8:0. Dopiero przy dziewiątej rundzie, orły zdobyły jedno oczko. Telter miażdżyło Eyeagles pod każdym względem i zakończyło swoją pierwszą połowę wynikiem 13:2.

Nie wszystko stracone?

Po zamianie stron, dla Eyeagles E-Sport liczył się każdy zdobyty punkt. Zawodnicy zaczęli dobrze. Tym razem nie pozwolili sobie na przegranie pistoletówki. Widać było chęć powrotu do spotkania. Co bardziej wnikliwi obserwatorzy, zapewne zauważyli także próbę jego wygrania. Ostatecznie jednak pierwsza mapa zakończyła się porażką Orłów, które przegrały ją wynikiem 8:16.

Może 1 punkt?

Następnie obie drużyny przeniosły się na Nuke’a. Kolejny jednak raz Eyealges E-Sport zaczęło fatalnie. Zawodnicy przegrali pistoletówkę i w pewnym momencie widniał na tablicy wynik 5:1 dla Telter. Na szczęście dla widzów, nie był to jednostronny pojedynek. Orły prezentowały się na tej mapie znacznie lepiej niż na poprzedniej lokacji. Reprezentanci Eyeagles doprowadzili do wyniku 5:5, a później zakończyli pierwszą połowę rezultatem 8:7.

Jak równy z równym

Widać, że w tym spotkaniu, pistoletówki nie należały do najmocniejszych stron Eyeagles E-Sport. Z czterech możliwych, wygrali oni tylko jedną. Po zmianie stron – również w CT musieli pogodzić się z oddaną rundą pistoletową. Mimo to, spotkanie wciąż było niesamowicie wyrównanie i w zasadzie wspomniana runda, nie dała kompletnie nic zespołowi Telter. Eyeagles E-Sport odbiło się od dna i to oni tym razem postanowili przejąć pałeczkę, wygrywając swoje spotkanie wynikiem 16:13. Rezultat ten, dał im cały jeden punkt w lidze.

Źródło: Eyeagles E-Sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.