eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport z przegraną w Superion Cup

Eyeagles E-sport zalicza przegraną w 1 meczu turnieju Superion Cup.

Eyeagles E-sport po dobrze zagranej stronie terro oraz dwóch wygranych rundach pistoletowych, przegrywa swój pierwszy mecz w rozgrywkach Superion Cup.

Pierwsze spotkanie

Pierwszy występ orłów w Superion Cup odbył się na drużynę TouchGG. Spotkanie zakończyło się wynikiem 12:16 na mapie Nuke. Kluczowa była druga strona mapy, która okazałą się fatalna dla antyterrorystów.

Wynik zadowala drużynę orłów?

Co prawda mecz zakończył się wynikiem niezbyt korzystnym dla zawodników Eyeagles E-sport, ale zawodnicy na pewno postarają się poprawić błędy, które popełnili w ostatnim spotkaniu. Wrócą zapewne silniejsi o kolejne doświadczenia i w kolejnym meczu grupowym zobaczymy na co ich faktycznie stać.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.