eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport z kolejnymi punktami w EzLeague.pl

Eyeagles E-sport zdobywa kolejne punkty w EzLeague.pl.

Eyeagles E-sport nie zwalnia tempa i pokonuje kolejnych przeciwników występujących w rozgrywkach EzLeague.pl.

Kolejne wygrane spotkania

Eyeagles E-sport wygrywa jak na razie każde spotkanie w ramach fazy grupowej wspomnianego wyżej turnieju. Pierwszym zespołem który miał się o tym przekonać był Actina PACT STAFF. Został on pokonany wynikiem 2:0 w mapach – odpowiednio: 16:14 na Mirage’u oraz 16:12 na Dust 2.

Drugim przeciwnikiem była formacja Enhance, która także musiała uznać wyższość rywala. Efekt? 16:8 na Dust 2 dla Eyeagles oraz formalność w postaci 16:2 dla Orłów.

Czy dobra passa będzie trwać nadal? Będziemy mogli ocenić to po kolejnych wynikach drużyny Eyeagles E-sport. Na chwile obecną, ich bilans to 3 wygrane oraz 2 remisy.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.