eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport z kolejnymi przegranymi w ESEA Open

Eyeagles E-sport notuje dwie kolejne przegrane w rozgrywkach ESEA Open.

Eyeagles E-sport raczej nie może zaliczyć do udanych dwóch ostatnich spotkań w ESEA Open. Oba zostały przegrane.

Mecz przeciwko goatgang

Spotkanie przeciwko duńskiej drużynie goatgang na pewno nie należało do jednostronnych. Obie drużyny stawiały zacięty opór, jednak to ostatecznie przeciwnicy Eyeagles okazali się lepsi, wygrywając mecz wynikiem 16:13 na mapie Train.

Spotkanie z Royal Youth

Royal Youth to kolejny przeciwnik Eyeagles E-sport w ESEA Open. I tym razem szczęście było po stronie oponentów, którzy wykorzystali szansę i wygrali całe spotkanie na Mirage’u rezultatem 16:5.

Kolejne mecze przed nami

Oczywiście nie jest to koniec zmagań Eyeagles w ESEA Open. Przed nimi następne spotkanie vs Goeievraag, które może pozwolić im poprawić dotychczasowy bilans 6-6.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.