eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport z kolejną porażką w ESEA OPEN Season 34

Eyeagles E-Sport przegrywa w swoim 5 spotkaniu w ramach ESEA Open Season 34.

Eyeagles E-sport na rozpoczęcie nowego tygodnia przystąpiło do swojego piątego spotkania w ESEA Open Season 34. Niestety, nie dostaliśmy żadnych informacji odnośnie transmisji tego spotkania, więc zakładamy, że go nie było.

Poprawa sytuacji w tabeli?

Orły zmierzyły się z niemiecką Ekipą EnteEnte na mapie Inferno, klasycznie rozgrywając swoje spotkanie w systemie BO1. Niestety, szczęście dla dywizji Eyeagles nie dopisało i polscy zawodnicy przegrali se swoimi zachodnimi sąsiadami wynikiem 16:7.

Passa porażek czy wygranych?

Można powiedzieć, że Eyeagles E-Sport  płynie na fali. Raz opadają, przegrywając swoje spotkania, a innym razem się unoszą – wygrywając kolejne mecze.  Na swoim koncie mają obecnie dwie wygrane oraz trzy porażki. Na myśl nasuwa się tu piękny cytat klasyka, ale z racji iż jest on odrobinę zbyt wulgarny, to go tutaj nie zamieścimy.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.