eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport i kolejna wygrana w EzLeague.pl

Eyeagles E-sport wygrywa kolejny mecz w EzLeague.pl.

Po bardzo łatwej pierwszej mapie i nieco trudniejszej drugiej, Eyeagles E-sport odnosi kolejne zwycięstwo w turnieju EzLeague.pl.

Znakomita passa orłów?

Eyeagles rozegrało kolejne spotkanie w ramach ligi EzLeague.pl. Ich przeciwnikiem była ekipa reprezentująca barwy DynamiK.GAMING. Ostatecznie mecz padł łupem Orłów, które wygrały całą rywalizację wynikiem 2:0 w mapach.

Kolejne zwycięstwo do kolekcji

Jako ciekawostkę należy nadmienić fakt, że dzięki temu zwycięstwu, Eyeagles E-sport może pochwalić się kolejnym meczem, w którym przeciwnik nie zdołał odebrać jej chociażby jednej mapy. Obecny bilans Orłów wygląda następująco: 4 wygrane, 2 remisy oraz 0 porażek.

Taki obrót spraw powoduje, że Eyeagles jest już prawie pewne gry w play-offach. Fanom zostaje więc tylko czekać.

Wynik meczu Eyeagles E-sport w ramach EzLeague.pl:

  • Eyeagles E-sport 16:4 DynamiK.GAMING
  • Eyeagles E-sport 16:13 DynamiK.GAMING
Źródło: Eyeagles E-sport

Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.