expl4ined

Expl4ined kończy współpracę z zawodnikiem

Expl4ined pożegnał swojego dotychczasowego zawodnika Hearthstone’a i anulował rekrutację do sekcji Paladins

Expl4ined do tej pory było reprezentowane na platformie Hearthstone’a przez gracza o nicku Luxik. Niestety jego drogi oraz organizacji, właśnie się rozeszły. Jaki był powód zakończenia współpracy z zawodnikiem, który dotychczas zajął ósme miejsce w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski? Ciężko stwierdzić, ponieważ Expl4ined nie zdecydowało się na ujawnienie powodów podjęcia takiej, a nie innej decyzji.

Informacje o rekrutacji do dywizji Paladins

Drużyna informowała niedawno swoich fanów o naborze do sekcji Paladins. Ogłoszenie jest już nieaktualne, ponieważ – jak możemy dowiedzieć się z oficjalnego posta na fanpage’u lam, rekrutacja jest odwołana. Co było powodem tej decyzji? Nie wiadomo. Czy zarząd stwierdził, że jest za mało chętnych? A może organizacja uznała swoją decyzję za błędną? Tego możemy się jedynie domyślać.


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.