existfear

ExistFear ze zmianą w składzie

ExistFear przeprowadza zmianę w głównym składzie CS:GO.

ExistFear poinformowało o zmianie w swoim głównym składzie Counter-Strike: Global Offensive.  Odsunięty na ławkę rezerwowych został Jakub Colo_000 Chojak.

Może być to dla niektórych zdziwienie, ponieważ Jakub był w drużynie ExistFear ponad pół roku i spisywał się znakomicie. Działacze organizacji nie przedstawili konkretnego powodu przeprowadzenia wspomnianej wyżej roszady. Być może problem stanowiła niestabilna forma zawodnika lub też słaba komunikacja na linii gracz – drużyna. Są to jednak tylko nasze przypuszczenia, więc nie bierzcie ich za pewnik.

Nowy zawodnik

W miejsce Colo wszedł nowy nabytek. Jest nim Jakub Fox Twardowski. Zawodnik ten ma już za sobą debiut w nowych barwach. Rozegrał on wraz z resztą zespołu mecz w oficjalnej lidze Faceit. Rywalem ExistFear w tym meczu, było 23h max, które drużyna Foxa, pokonała wynikiem 22-20 na mapie Inferno. Kuba miał bardzo udany debiut i zakończył mapę ze statystykami 33-9-32.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.