existfear

ExistFear z podsumowaniem SUPER GAME e-sport

ExistFear podsumowało swój wyjazd na SUPER GAME e-sport w Radomiu.

ExistFear jakiś czas temu zostało zaproszone przez organizatorów SUPER GAME e-sport, na ich lana organizowanego w Radomiu. Zawodnicy EF trafili do grupy z takimi zespołami jak: Czeczeny, Wódkomacik i Dokogo.

Debiut nowego zawodnika

Na turnieju w barwach ExistFear debiutował nowy zawodnik – Sebastian WoLfOrT Wilczyński. Dołączył on do zespołu w zastępstwie za innego gracza, którym był Kuba 2ManyBullets Mucha. Dla nowego zawodnika był to pierwszy poważny sprawdzian w nowej drużynie. Sebastian zaprezentował się z dobrej strony.

ExistFear odpada w grupie

ExistFear nie poradziło sobie najlepiej w turnieju. Formacja CS:GO pożegnała się z rozgrywkami już w w fazie grupowej. Na taki wynik mogła wpłynąć niedawna roszada w składzie. Problem mogli stanowić mocniejsi rywale lub też brak wystarczającej ilości czasu na lepsze przygotowanie się do zmagań. Są to jednak tylko i wyłącznie przypuszczenia.

Wyniki drużyny

ExistFear w pierwszym meczu przyszło się zmierzyć z teamem o nazwie Czeczeny. Rywale byli lepsi, wygrywając aż 16:1.

Kolejnym spotkaniem, które decydowało o być albo nie być w turnieju, okazał się mecz na Wódkomacik, w którym grał np. były zawodnik Vex.esport – Jakub Krzaksiderr Wasilewski. EF znowu poległo w boju – zdobywając na swoje konto 13 rund.

Ostatnie – trzecie spotkanie, było tylko meczem o honor, w którym żaden rezultat nie ratował już ExistFear. Jednak tym razem zawodnicy pokazali ducha walki i pokonali Dokogo wynikiem 16:13.

Końcowy bilans to 1:2, który nie pozwolił EF na wyjście z grupy.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.