existfear

ExistFear z ogromnymi zmianami w organizacji

ExistFear przechodzi ogromne zmiany, które dotknęły również nazwy.

ExistFear do tej pory kojarzony był z bardziej ciemnymi barwami, które świetnie zgrywały się z charakterystycznym mascot logo, mającym przedstawiać śmierć. Teraz ma się to zmienić. Organizacja zdecydowała się zmienić barwy na jaśniejsze.

Nowa nazwa

Zmiany w ExistFear dotknęły również nazwy, która ma zmienić się na Elusive eSport. Sama organizacja tłumaczy tę decyzję, potrzebą odświeżenia własnego wizerunku. Mascot logo przedstawiające ptaka, zostało zaprojektowane przez grafika o nicku Grafcix

Koniec współprac z drużynami

ExistFear zakończył współprace ze wszystkimi swoimi dywizjami i otworzyło rekrutację do sekcji CS:GO i League of Legends. Wszelkie zainteresowane zespoły proszone są o wysłanie zgłoszenia w wiadomości prywatnej na fanpage ExistFear.. Czy raczej Elusive eSport. Z czasem powstaną dywizje Rainbow Six Siege i Fortnite.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.