existfear

ExistFear z nowym zawodnikiem i planami

ExistFear znalazło piątego, brakującego zawodnika do dywizji CS:GO.

W momencie odejścia z ExistFear STN-a, pozostała czwórka graczy EF, postanowiła otworzyć rekrutację na nowo i poszukać brakującego zawodnika. Po szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji sprawdzającej kandydatów, do drużyny dołączył gracz o nicku Bytnar.

Uzupełniony line-up ExistFear CS:GO prezentuje się następująco:

  • szafer
  • Paffczyn
  • Vicious
  • XenSx
  • Bytnar

ExistFear w nowym składzie, zamierza wystąpić podczas wspomnianego na łamach naszego bloga – CSCup, gdzie do wygrania będzie około 150 zł. Gracze EF mają w planach także udział w GamersArena, o którym też niedawno was informowaliśmy. Tam jednak pula nagród wynosi już o wiele więcej, bo całe 6000 zł.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.