existfear

ExistFear z nowym składem oraz akademią

ExistFear przejmuje były skład Infernal esports.

W ExistFear znowu się trochę pozmieniało – miejmy nadzieję, że tym razem faktycznie na lepsze. Po dość nieciekawych wynikach osiąganych przez główny skład w Telter League, osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie EF, zdecydowały, że pora przenieść cały team do akademii. Ten ruch ma pozwolić zawodnikom na spokojne ogrywanie się i szlifowanie swoich możliwości. Jak to mawiają: trening czyni mistrza.

Skład akademii ExistFear CS:GO:

Ale zapewne nurtuje was pytanie, co się stanie z podstawowym składem? Rąbka tajemnicy uchyliliśmy już w nagłówku tego newsa. Do ExistFear dołączył zespół, który wcześniej występował pod banderą Infernal e-Sports. Chłopaki w ostatnim czasie musieli poszukać sobie nowego domu i tak trafili na ofertę EF, która najwidoczniej, zrobiła na nich wrażenie.

Line-up nowej dywizji ExistFear CS:GO prezentuje się następująco:

Ciekawe jak zmiana nazwy, wpłynie na wyniki tej drużyny.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.