existfear

ExistFear z nową dywizją CS:GO

ExistFear przedstawiło nową, główną dywizję CS:GO. 

ExistFear w końcu przedstawiło nowy skład CS:GO, który będzie występował w barwach organizacji jako główny skład. Miał on być zaprezentowany już wcześniej, jednak z nieznanych nam przyczyn, oficjalna informacja o nowym zespole EF, pojawiła się dopiero teraz.

Główna dywizja

Jak możemy przeczytać na fanpage’u ExistFear, nowo pozyskany team – zdaniem właścicieli – wygląda na bardzo silny. Składa się z graczy, którzy mają potencjał by w przyszłości coś osiągnąć na scenie CS:GO. Czy ujawni się on w trakcie pobytu w EF? Zapewne dowiemy się tego niebawem.

Główny zespół ExistFear CS:GO:

Pierwszym sprawdzianem nowej dywizji będzie turniej: Extreme League, organizowany przez POLteam oraz Space E-Sport Tournament.

Akademia CS:GO

Przypomnijmy, że nowy skład, będzie drugą drużyną występującą pod banderą ExistFear. Dotychczas markę EF reprezentowała akademia, która została przyjęta pod koniec marca. W planach był jeszcze jeden zespół – niestety jego utworzenie zwyczajnie nie doszło do skutku.


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.