existfear

ExistFear z drugim miejscem w Turnieje CS:GO

Ekipa ExistFear zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach organizowanych przez Turnieje CS:GO.

ExistFear bardzo szybko zapewniło sobie awans w grupie B. Częściowo było to zasługą wycofania się jednego z rywali, a częściowo dobrej dyspozycji zawodników EF. W półfinale ich przeciwnikiem była ekipa єSSα Gaming.  Gładkie 2:0 w mapach nie zapowiadało problemów w dalszej części turnieju.

W finale ekipa strachu uległa jednak zespołowi występującemu jako Niepełnosprawni. Oficjalna wersja mów, że to przeciwnik był lepszy w tym spotkaniu. Nieoficjalna – że kantował w momencie przedstawiania orzeczenia o niepełnosprawności, przez co administratorzy zbyt dosłownie wzięli sobie nazwę drużyny do serca…

W każdym razie zespół ExistFear po ostatnich zawirowaniach w składzie, zdołał wywalczyć drugie miejsce w rozgrywkach od Turnieje CS:GO. Czy chłopaki pójdą za ciosem i w 2018 pokażą, że nie był to przypadek? Zobaczymy niebawem.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi #sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.