existfear

ExistFear Red przed nowym wyzwaniem!

ExistFear Red weźmie udział w Astralni.CUP, będzie to ich pierwszy test.

ExistFear Red w najbliższym czasie czeka nie lada wyzwanie. Zespół weźmie udział w Astralni Cup. Jest to o tyle interesujące, ponieważ dopiero kilka dni temu EF poinformowało o zakończonej rekrutacji do dywizji Red oraz zaprezentowało skład nowo utworzonego teamu. Nagle po paru dniach dowiadujemy się, że zawodnicy z drużyny czerwonej zagrają na turnieju.

Chęci do gry

Gracze dywizji Red muszą być bardzo zmobilizowani. Cała drużyna powinna pracować teraz na wysokich obrotach, skoro po dwóch dniach od ogłoszenia jej dołączenia do organizacji, już jest gotowa, żeby rywalizować z innymi zespołami. Czyżby pierwsze sukcesy miały pojawić się po tygodniu gry ze sobą? To się okaże za kilka dni.

Grupa B na turnieju Astralni.CUP

Dywizja czerwonych została przydzielona do grupy B, w której każdy zespół przeszedł w ostatnich dniach zmiany i miał względnie mało czasu na przygotowanie się. Co prawda zespół ExistFear miał go chyba najmniej, ale to nie oznacza, że w całym zestawieniu musi wypaść najgorzej. Chłopaki w swojej grupie podejmą:

  • Team IntensiVe
  • Bangers
  • Stalkers Esports

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe informacje o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.