existfear

ExistFear Cup zakończony

Zakończyła się pierwsze edycja turnieju CS:GO ExistFear Cup.

Zakończony został ExistFear Cup. W finale pierwszej edycji turnieju zmierzyły się ze sobą ekipy: EagleShot oraz Night Lions Esports MIX. Lepszy okazał się pierwszy zespół, który wygrał ostatni mecz wynikiem 3:0 w mapach.

Nagrodę dla MVP całych rozgrywek otrzymał NIGHT z Night Lions Esports, natomiast najlepszym snajperem zmagań okazał się zawodnik EagleShot – Bernie.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się ze sobą zespoły: Telter Team oraz PEST E-Sport. Ostatecznie to pierwsza z wymienionych drużyn okazała się lepsza, wygrywając obie mapy i zajmując najniższe miejsce na podium.

Końcowa klasyfikacja turnieju ExistFear Cup przedstawia się następująco:

W planach jest już kolejna edycja rozgrywek. Jeżeli jesteście zainteresowani jak będzie wyglądać druga odsłona zmagań, to musicie regularnie odwiedzać fanpage ExistFear.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.