existfear

ExistFear bez trzech zawodników

ExistFear straciło trzech zawodników.

Po dwóch miesiącach wspólnej gry pod banderą ExistFear, trójka zawodników CS:GO: Patryk RESQUIS Zegarek, Kacper STEPHENPL Nowak oraz , Sebastian Szeba Krupa zdecydowali się opuścić zespół. W przypadku trzeciego z wymienionych graczy, powodem odejścia była chęć odpoczęcia od gry zespołowej. Niestety nie wiadomo, co dokładnie skłoniło Resquisa i Stephena do zakończenia współpracy. Możemy się tylko domyślać..

Jak powiedział w rozmowie z nami kapitan drużyny – Wojciech RAKuś Gackowski, informacja o odejściu trójki podstawowych zawodników była dla niego zaskoczeniem. Podkreślił także, że wspomniani gracze byli bardzo wartościowi dla organizacji. Teraz ExistFear czeka ciężkie zadanie znalezienia następców.

Ze wstępnej rozmowy dowiedzieliśmy się także, że minimalne wymagania, jakie musi spełniać kandydat do gry w tej drużynie to: 6/8 level Faceit oraz 1500 godzin. Rekrutacja będzie dotyczyła pozycji: IGL/entry/lurker. Jeżeli ktoś z naszych czytelników spełnia wymogi, to zapraszamy do kontaktu poprzez fanpage ExistFear.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi #sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.