existfear

ExistFear bez dywizji CS:GO?

Z oficjalnych informacji opublikowanych przez ExistFear, możemy wnioskować, że ich dywizja CS:GO zmienia barwy.

ExistFear opublikowało na swoim fanpage’u informacje o odejściu z organizacji dotychczasowego, podstawowego składu CS:GO. Po 2 miesiącach grania pod banderą EF, zespół zdecydował się skorzystać z potencjalnie, lepszej oferty, którą gracze otrzymali od Megaclite E-Sports.

Były skład ExistFear CS:GO:

Dziwna decyzja

W całej tej historii jest jednak jeden drobny haczyk. Drużyna zobowiązała się do zagrania dwóch nadchodzących turniejów:  CSCup oraz GamersArena, jeszcze pod nazwą ExistFear. Szczerze mówiąc jest to dla nas dość zaskakująca decyzja, jednak nie nam ją oceniać. Ważne, że obie strony dogadały się w tej sprawie.

Brak rekrutacji

Wracając do dalszych planów EF na własną dywizję, po odejściu dotychczasowej – na razie nic nie wiadomo. Organizacja uprasza o nie nadsyłanie zgłoszeń i podań, ponieważ właściciele nie są na razie zainteresowani nowym zespołem. Jeżeli coś się w tej kwestii zmieni, to dadzą znać na własnym fanpage’u.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.