existence gaming

Existence Gaming tworzy HUB

Existence Gaming założył własny HUB na platformie Faceit.

Existence Gaming postanowił dać szansę wykazania się pojedynczym graczom w świecie esportu. Pomóc ma w tym nowo utworzony HUB, na dobrze znanej już platformie Faceit.

Czym jest HUB na Faceit?

HUB to inaczej liga dla pojedynczych osób (można grać również ze znajomymi). Po rozpoczęciu wyszukiwania meczu i uzbieraniu 10 graczy, system dobiera nam ludzi do składu oraz serwer. Wybierana jest także: mapa oraz lokacja serwera. Gdy cała procedura przebiegnie pomyślnie, rozpoczyna się spotkanie.

Jak się zapisać?

W samej lidze można trafić m.in na zawodników Existence Gaming, co oznacza, że możecie zmierzyć się z nimi na serwerze Faceita.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w lidze. Wystarczy, że zarejestrujecie się przez odpowiedni link do HUB-a.

Źródło: Existence Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.