existence gaming

Existence Gaming oszukane przez Polish League?

Niepokojące wieści dotarły do nas z obozu Existence Gaming. Organizacja została oszukana przez Polish League.

Cała sprawa rozchodzi się o udział Existence Gaming w turnieju Summer Cup, organizowanym przez Polish League. Początkowo rozgrywki CS:GO z bezpłatnym udziałem miały odbyć się 17 sierpnia. Do tych zmagań początkowo zapisała się drużyna rekinów. Problemy zaczęły się w momencie, gdy pojawił się następny post, z którego wynikało, że PL organizuje nowy turniej o tej samej nazwie. Po rozmowie z organizatorem okazało się, że poprzedni cup został anulowany, a w jego miejsce pojawił się nowy z wpisowym wynoszącym odpowiednio: 10 zł w przypadku płatności paypalem i 15 zł dla przelewu bankowego. W zmaganiach miały wziąć udział takie zespoły jak: TOPKA.gaming oraz Telter Team (obie drużyny nic o tym nie wiedziały).

Existence opłaciło wpisowe i czekało na terminarz meczów. Na cztery dni przed pierwszym spotkaniem, kiedy to rekiny nie otrzymały żadnych informacji odnośnie przeciwników w turnieju, Existence Gaming zdecydował się na rezygnację z udziału w rozgrywkach, prosząc przy tym o zwrot wpisowego. Administracja przychyliła się do tej prośby, twierdząc, że pieniądze zostały odesłane z powrotem na konto wpłacającego. Chyba nie musimy dodawać, że tak się nie stało?

Sprawa w toku

Pierwsza kolejka miała zacząć się 20 sierpnia… Miała, bo jak dobrze wszyscy widzą, żadna informacja na temat tych rozgrywek nie pojawiła się już więcej na fanpage’u Polish League. Co gorsza wszystkie próby skontaktowania się z organizatorami spełzły na panewce. Pojawiło się także więcej negatywnych recenzji, które świadczą dość dobitnie o tym, że Polish League zwyczajnie oszukało własnych klientów i teraz czeka, aż sprawa przycichnie.

Na to jednak PL raczej nie może liczyć. Osoby odpowiedzialne za prowadzenie Existence Gaming  w rozmowie z nami, stwierdziły: Nie walczymy tylko o 15 zł, ale walczymy również wspólnie z innymi drużynami o sprawiedliwość! Zapewniają także, że nie zostawią tej sprawy i postarają się doprowadzić ją do końca. 

Jeżeli więc którykolwiek z naszych czytelników padł ofiarą działań Polish League – prosimy o kontakt z Existence Gaming.

Autorem informacji jest Paweł KeesH Nowakowski – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Existence Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.