existence gaming

Existence Gaming i POLteam w półfinałach F.A.R League

Existence Gaming oraz POLteam awansowały do półfinałów turnieju F.A.R League.

Półfinały F.A.R League – PL wyglądają obiecująco. Dwoje naszych partnerów POLteam i Existence Gaming nadal są w grze i bardzo możliwe, że spotkają się ze sobą w finale rozgrywek.

Droga przez ćwierćfinały

Ekipa Existence Gaming w ostatnim meczu pokonała zespół DarkSmile rezultatem 2:0. Rozegrane zostały dwie mapy: Cache (16:12) i Inferno (16:9). POLteam w ćwierćfinale zmierzył się z drużyną NextGamers E-Sport, którą pokonał wynikiem 2:1. W tym spotkaniu rozegrane zostały następujące mapy: Train (11:16), Overpass (16:4), Mirage (16:2).

Czas na półfinały

Jak już wspomnieliśmy, istnieje szansa, że oba teamy spotkają się w finale. Żeby tak się stało, muszą jednak wygrać swoje następne mecze.

Pary półfinałów F.A.R League:

  • Avatar Clan VS Existence Gaming (niedziela 16:30)
  • POLteam VS EST.black (niedziela 20:00)

Źródło: F.A.R League – PL


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.