exiled e-sports

Exiled E-Sports z wygranymi w 3 spotkaniach SML League

Exiled E-Sports wygrywa swoje trzy spotkania w 4 sezonie rozgrywek SML League.

Exiled E-Sports o godzinie 17:00 przystąpiło do swojego pierwszego spotkania w ramach czwartego sezonu SML League. Mecz był w trybie BO1, a spotkanie niestety nie było transmitowane.

Ważne by dobrze zacząć!

Z pewnością fani mieli dość duże oczekiwania wobec swojej drużyny. W końcu w trzecim sezonie, ekipa Exiled E-Sports zajęła drugie miejsce.

W pierwszym spotkaniu czwartego sezonu zawodnikom się poszczęściło i dostali wolny los. Dzięki temu mogli zacząć właściwą walkę od drugiej rundy.

Tam przeciwnikiem Exiled była ekipa Bye, która… ostatecznie postanowiła nie zjawić się na meczu. Powód? Nie ma sensu rozgrywać spotkania – nie wnikamy.

Do trzech razy sztuka

Sytuacja zmieniła się w trzecim pojedynku, który ostatecznie się odbył. Zawodnicy Exiled E-Sports nie zawiedli i po raz kolejny pokazali efekty swojej ciężkiej pracy. Ich rywal KXN Academy, zdołał doprowadzić do dogrywki, ale ostatecznie przegrał mecz wynikiem 15:19.

Kiedy następne spotkanie?

W sobotę organizacja przystąpi do ćwierćfinałowego spotkania, w którym zmierzy się z Suspects CS:GO. Mecz będzie rozgrywany w trybie BO3, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.