exiled e-sports

Exiled E-Sports z trzecim miejscem w WGW CUP

Exiled E-Sport zajmuje 3 miejsce w ramach WGW CUP.

Exiled E-Sports rozegrał ostatni mecz w WGW CUP. Był nim pojedynek o trzecie miejsce w tych rozgrywkach, a rywalem miała być ekipa KDV Gaming. Tradycyjnie, jak to bywa w fazie play-off, mecz miał być rozgrywany w systemie BO3.

Łatwa przechadzka i trzecie miejsce?

Jeśli chodzi o informacje odnośnie rozegranego meczu, to takich niestety nie posiadamy bo… Padł walkower na korzyść ekipy Exiled E-Sports.

Powód takiej decyzji jest dość oczywisty. Podczas kontaktowania się przez Exiled ze swoimi rywalami, nie było żadnej odpowiedzi przez kilka dni. Stąd też organizatorzy zmagań, zdecydowali się na taki ruch.

Trzecie miejsce dla Exiled

Tym sposobem, Exiled E-Sports zajmuje trzecie miejsce w WGW CUP. Zapewne zawodnicy nie liczyli na taką walkę o podium, ale wygrana to wygrana, więc mogą teraz cieszyć się z zajętego miejsca.

Poniżej przedstawiamy drużynę, która brała udział w rozgrywkach WGW CUP.

Skład Exiled E-Sports CS:GO:

  • Kacper Bakuz Majtyka
  • Mateusz Teddy Jabłonka
  • Jakub Will Jezierski
  • Kacper Whity Turek
  • Jakub KYIO Górnowicz
  • Adrian FuFu Frącz (rezerwa)
  • Bartek Wuunsz Czewik (rezerwa)

Źródło: Exiled E-Sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.