exiled e-sports

Exiled E-Sports z przegraną w półfinale SML League

Exiled E-Sports przegrywa swoje półfinałowe starcie w SML League.

Exiled E-Sports na koniec tygodnia rozegrało swoje półfinałowe spotkanie w SML League. Mecz był streamowany na platformie Twitch.

Spotkanie było rozgrywane w systemie BO3, a rywalem Exiled E-Sports była ekipa YNS.

Marzenia o wielkim finale

Pierwsza mapa została rozegrana na Mirage’u. Zawodnicy Exiled E-Sports podczas strony CT szli jak równy z równym. W pewnym momencie wygrywali nawet wynikiem 7:4, a stronie chroniącą zakończyli wynikiem 7:8.

Z kolei po stronie TT nie było już tak kolorowo, zawodnicy Exiled E-Sports nie wygrali żadnej rundy i przegrali mapę wynikiem 16:7.

Niezbyt szczęśliwe Inferno

Ostateczna szansa na odbicie się od dna mogła nadejść na mapie Inferno. Zawodnicy Exiled E-Sports zaczęli ją okropnie. W pewnym momencie przegrywali nawet wynikiem 13:3. Od tej jednak pory, postanowili wziąć się za odrabianie strat.

Doprowadzili nawet do wyniku 14:14, lecz w ostatnich decydujących rundach polegli i przegrali spotkanie wynikiem 16:4 zajmując ostatecznie w turnieju miejsce w przedziale 3-4.

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.