exiled e-sports

Exiled E-Sports z porażką w 2 spotkaniu MarsoniX Cup

Exiled E-Sports przegrywa swoje drugie spotkanie w fazie grupowej MarsoniX Cup.

Exiled E-Sports w środę rozegrał swoje drugie spotkanie w ramach MarsoniX Cup. Ich rywalem była ekipa Superion Gaming. Spotkanie można było oglądać na platformie Twitch.

Cel jest prosty – kolejna wygrana

Exiled E-Sports po pierwszym wygranym pojedynku, przystąpiło do dość ważnego spotkania. Zawodnikom EX zostały jeszcze tylko dwa mecze w fazie grupowej i każde potknięcie, mogłoby skutkować chociażby gorszym rozstawieniem w fazie play-off.

Jednak przegrana?

Niestety dla Exiled – tym razem sprawdził się ten zły scenariusz. Spotkanie było rozgrywane na mapie Mirage i było dość wyrównanie. do wyniku 11:11 ciężko było wskazać zwycięzcę tego pojedynku – każdy dawał z siebie wszystko.

W kolejnych rundach ekipa Superion Gaming przejęła inicjatywę – wygrywając pozostałe pięć rund i kończąc spotkanie wynikiem 16:11.

Sytuacja się komplikuje – co dalej?

Exiled E-Sport został już ostatni pojedynek, który będzie decydował o tym, kto awansuje do fazy play-off. Ich rywalem będzie ekipa Sudden Death, która obecnie ma na swoim koncie całe zero punktów.

Chociaż dwie pozostałe ekipy mają teoretycznie o wiele lepszą sytuację w tabeli niż Exiled, to należy pamiętać, że wygrana może w tej kwestii dużo namieszać.

Wyniki oraz tabele grupowe turnieju, możecie znaleźć na stronie toornament.com.

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.